Zona/Rruga : 21 dhjetori,mbrapa konvikteve te inxhinieris

Apartament me qera 2+1 ne zonen e 21 mbrapa konvikteve te inxhinieris.Pallat i ri kati 4 me ashensor.
2 dhoma gjumi,2 ballkone,2 kondicioner dhe televizor.Shtepia eshte e gjitha e mobiluar
Sip 95m2
Cmimi 300€ (I diskutueshem)


Cel. : 0684745446