Zona/Rruga : Mbrapa hotel Mondial

Apartament luksoz me qera 2+1,I mobiluar ne menyren me bashkohore mbrapa hotel Mondial sic mund ta shikoni dhe nga fotot.
Pallati eshte i ri,dhomat me kondicioner,kan jetuar me qera vetem 2 turiste italiane.
Kati: 2
Sip : 80m2
2 Dhoma gjumi,
1 dhom ndenjeje,
1 ambient gatimi
1 ballkon,1 banjo
Cmimi i diskutueshem


Cel. : 0684745446