Zona/Rruga : Rezidenca Kodra e Diellit 1

Apartamenti i Sapo Listuar, ėshtė i pozicionuar nė njė zonė Elitare, tek Rezidenca Kodra e Diellit 1.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
Ndėr Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .
•KATI I 3 BANIM
•SIPėRFAQE: 104 M2Organizimi:
• Salloni i Ndenjes
• Ambjenti i Gatimit
• 2 dhoma gjumi
• 1 Tualet
• Ballkone

Investimi:
• Mobilim I Ri
• I shtruar me Parket
• Sistem Kondicionimi
Pėr njė Vizitė nė Pronė na Kontaktoni!

Cel. : +355697863654