Zona/Rruga : Myslym Shyri

Ambienti ndodhet nė Myslym Shyrit.
 Informacione mbi ambientin :
• Sipėrfaqja 110 m2.
• Kati 0.
 Detaje tė tjera .
• 1 Tualet.
• I pėrshtatshėm pėr butik dhe zyra.
• Ka nje fasadė xhami tė dukshme.
E pajisur me kondicionim.
• Zonė mjaft e preferuar pėr zhvillim biznesi.
 Pėr njė vizitė na kontaktoni!

Cel. : 0697863654