Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: manual
KM..........: 327000

Shitet Volkswagen Passat TDi 2200 euro
Volkswagen Passat i vit prodhimi 1998 me motorr 1.9 TDi , me i te kuqe . Karburanti nafte me kambio manuale, 327000 km dhe me kondicioner. Sedilje lekure kamosh dhe letra deri ne Gusht 2021.
Jane nderruar 2 amortizatoret e prapem dhe 4 gomat ne korrik plus sherbime te tjera. Makina eshte ne gjendje te mire.
Makina ndodhet ne Lezhė Tel 0696902341 Ēmimi 2000€ (250000 LEK)Cel. : 0696902341