Albacall

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Punetor Magazine


  Kompania Globe, e krijuar nė vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve mė tė mira nderkombetare me Ēelėsin e suksesit “ Stafin e pėrkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit” kerkon te punesoje:


  Punetor Magazine / Ndihmes Transportues

  Detyrat/Pergjegjėsitė
  1-Sistemim I Produkteve
  2-Ngarkim dhe Qarkullim I Produkteve me pergjegjesi Inventariale


  Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes
  1-Te jete I gatshem per te punuar me turne .
  2-Te jete person I pergjegjshem dhe korrekt.
  3-Te disponoje leje te drejtimit te automjetit.


  Te gjithe te interesuarit te dergojne Cv e tyre ne adresat :
  Email : hr@globe.al
  Ose dorezoni Cv ne adresen : Rr”Kavajes” ,Nd.124,H. 10,Kati 2
  Mirepresim cdo kandidat qe ploteson kriteret e mesiperme.
  Globe nxit zhvillimin e Karrierave dhe promovon Talentet !  Cel. : 0676027237
  +Apliko