Zona/Rruga : 21 Dhjetori

21 Dhjetori, afer Hotel Mondialit, jepet me qera Apartament Dupleks kati 2 dhe i 3 i nje vile, siperfaqe 260 m2 . Apartamenti organizohet ne katin i 2 nga soxhorno super e bollshme me oxhak, kuzhin me vehte, studio, tualet, 2 ballkone dhe korridor, kati i 3 organizohet nga 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon si dhe 2 veranda. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, 6 kondicioner. Vila eshte e rrethuar me peme frutore dhe dekorative. Posedon vend parkimi. Orientimi V/J/L/P.
Jepet me qera 1000 Euro ne muaj


Cel. : 0692726475