Zona/Rruga : Rr. Ndre Mjeda - Kmpl. Magnet

I Perkryer 2+1+2wc+2ballk. (126m2) 21Sh- Tek Kompleksi Magnet, Ne Pozicion Fantastik ( RI INVESTUAR NGA VETE PRONARET)

Apartamenti I Perkryer (~126m2) Tek 21shi Tek Rezidenca Magnet - Me ndarje 2+1+2wc+2ballk. ne Pallat te Vitit 2015, Ne Nje Nga Vendodhjet me te Bukura te Kompleksit, me Pamje Fantastike Perballe Parkut Te Gjeberuar Me Peme Ulliri!


Apart. Ka Planimetri Perfekte, Shume Ndricim, Ndodhet Ne Katin E Dyte Eshte E Ri-investuar Nga Vete Pronaret, Pjeserisht E Mobiluar Dhe Me Pajisjet Cilesore Dhe Kondicionera Inverter Dhe Pothuajse Asnjehere E Banuar Me Pare! Kompleksi Dhe Ndertimi I Pallattit Eshte Ndoshta Me I Miri Per Jetese Familjare, Te Qete,Afer Qendres Se Tiranes, Dhe Me Stantardet Maksimale Te Ndertimit!


Q2440


Te Dhenat E Ndarjes:
- 1 Soxhorno + Kuzhine
- 2 Dhoma Gjumi
- 2 Korridore
- 2 Ballkone
- 2 Tualete


- * Me Hipoteke ( Me Certifikate Pronesie)
- Siperfaqe Totale: 125.3 M2
- Siperfaqe Neto: 109.4 M2
- Kati I 2
- Katet E Pallatit: Nga 7 Deri Ne 13
- Pallat I Ri Me Ashensor
- Viti I Ndertimit: 2015
Karakteristika:
* Apartamenti 2+1 Me 2 Ballkone & 2 Tualete Me Strukturen Me Te Mire Ne 21dhjetori- Kompleksi MAGNET- Homeplan


***Apartamenti Ka Disa Karakteristika Te Vecanta


- Eshte I Investuar Me Cdo Qe Extra Mbi Cilesine Qe Ta Le Firma E Ndertimit ( I Bere Si Per Vete**)
- Pas Investimit Eshte Banuar Shume Pak (Vetem 6 Muaj)
- Ka Nje Organizim Shume Te Mire Te Hapsires Se Brendshme
- Struktura/ Planimetria Eshte Shume E Rregullte, Dhe Ka Nje Shpendarje Perfekte Nga Korrindori Tek Salloni, Tualeti Dhe Te Dhomat E Gjumit
- Ka Orientim Fantasrik , Dhe Shume Ndricim Natyral
- Apartamenti Ka Lartesi Dhe Krijon Idene E Hapsires Akoma Me Te Madhe
- Ndodhet Tek Rezidenca Magnet, Tek Godina Eagle Dhe Ka Nje Pamje Fantastike Perballe Parkut/Feshes Se Sapo Ri-gjelberuar T Kompleksit E Bere E Gjitha Me Peme Ulliri, Qe Te Ofrojn Nje Qetesi Per Syrin, Ajer Te Paster Dhe Ndjesi Pozitive Pasi Per Te Hyre Tek Shkalla E Pallatit Duhet Pershkuar Patjeter Nepermjet Ktij Parku Fantastastik Te Kuruar Ne Menyre Te Perkryer. Eshte Hyrja Ideale Per Te Paa Cdo Mengjes Qe Del Nga Shpia Apo Cdo Mbasdite Qe Kthehesh


Detaje Te Investimit


- Apartamenti Eshte I Investuar Nga Vete Pronaret
- Cdo Pajisje/Material Eshte Zgjedhur I Cilesise Me Te Mire, Si Per Vete
- Pas Investimit Shume Pak I Banuar, Vetem 6 Muaj


- Shtruar Me Parket Cilesor Ac4 Dhomat E Gjumit
- Ngrohja & Ftohja Me Kondicioner Marka "Midea" Inverter Ekonomik
- Dera e Jashtme Cilesi Premium, E Re
- Jane Nderruar Te Gjitha Dyert E Brendshme, Jane Te Reja
- Dyer Dhe Dritare Dopio Xham Dhe Me Grille
- Tualetet Te Investuara Vete ( Me Hidrosanitaret Cilesore, Rubinete Dhe Koka Dushi Inoksi, Pllake Porcelani Cilesore)
- Ndricimi Ne Soxhorno Me Spote Me Led
- Punim I Kendshem Ne Tavan Te Varur Ne Soxhorno
-kuzhina Eshte E Kompletuar Me Elektroshtepiaket ( Pianure, Furre, Aspirator)
- Apartamenti Sapo Eshte Ri-lyer *


- Kompleksi Magnet Mund Te Konsiderohet Nga Shume, Si Kompleksi Me Cilesor Per Te Bere Nje Jetese Te Qete Familjare, Dhe Afer Qendres Se Tiranes
- Ndertim Eshte Shume Cilesor Dhe Me Standartet Me Te Larta Te Ndertimit
- Ndertese Per Te Perballuar Termete Deri Ne 10 Ball
- Eficence Termike Ne Ndertim, Qe Kursej Jashte Mase Afatgjate Per Ngrohjen Apo Frohjen E Ambientit
-Apartamente me Ventilim te Pavarur, Qe Eleminon Cdo Arome Nga Apartamenti Ne Apartament Dhe Duke Permiresuar Ndjeshem Kushtet e Jeteses
- Ka Administrim Te Perkryer Te Administruar Nga Vete Firma, Dhe Tarifat E Administrimit Jane Shume Te Lira Krahasimisht Me Vleren Qe Merr ( Shkallet & Ashensori ,Parqet Gjithmone Paster Dhe Te Mirembajtura Dhe Qe Riinvestohen Here Pashere )
-Kompleksi Perbehet Nga 12 Parqe Me Gjeberim Dhe 7 Kende/Parqe Lojrash Per Femije
- Vlere E Madhe Qe Nuk Lejohen Makinat Brenda Kompleksit, Dhe Aksesi Dhe Mundesia E Perkryer E Parkimin E Makines Ne 2 Kate Nen Toke, Dhe Me Ashensorin Qe Te Zbret Nga Apartamenti Direkt Ne Garazh!
Cmimi: 129,000 Euro


Tel Ose Whatsapp: 0692238499


Cel. : 0692238499