Shitet apartament 3+1 nė lagjen "Kastriot", Fier.Apartamenti ka njė sipėrfaqe tė shfrytėzueshme prej 140 m² me dokumentacion te rregullt. Organizohet nė mėnyrė tė tillė: sallon + kuzhinė, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet nė katin e 7-tė tė njė pallati tė ri me ashensor. Apartamenti ėshtė totalisht i mobiluar me arredim bashkėkohor. Vjen nė shitje me njė ēmim prej 90 000 € / total (i negociueshėm). Pėr mė shumė informacione ose njė vizitė nė pronė, na kontaktoni: +355 69 703 2247

Cel. : +355 69 703 2247