Zona/Rruga : tek Kisha

Shitet Apartament cilesor prane Vizion +,ne nje zone te qete.

Apartamenti eshte i tipit 2+1,Siperfaqe totale eshte 91.5 m2.

Organizimi : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Ndodhet ne katin e 4-te te pallatit ne perfundim.

Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit.

Cmimi: 77.500 Euro.

Extra garazhd : 10.000 Euro.


Tarife agjensie 1% per bleresin.

Kontakt:

Cel. : 0694030502