Zona/Rruga : RRUGA E DIBRES,FARMACIA 10


Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Dibrės, pranė Farmacise 10.

Sipėrfaqja totale eshte 113 m2, kati 7 ne objekt.

Organizimi : salloni,+ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Ndertim i ri, punime cilėsore, kubaturė e rregullt, me ashensor, sistem ngrohje-ftohje ne cdo ambjent, vetrata dopio xham termike,

fasade e ventiluar e cilesise se larte per te minimizuar zhurmat, te ftohtin dhe te ngrohtin, sistem hidraulik dhe elektrik te markave me cilesore ne treg,

zonė e aksesueshme nė qytet dhe e preferuar pėr banim.

Cmimi: 102.000 Euro.Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502