Zona/Rruga :DON BOSCO-Vizion +

Shitet Apartament cilesor ,prane Vizion +,ne 1 zone te qete ne Don Bosco.

Apartamenti eshte i tipit 2+1,Siperfaqe totale eshte 95 m2.

Organizimi : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Ndodhet ne katin e 9-te te pallatit ne perfundim.

Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit.Cmimi: 80.500 Euro.

Garazhd 17 m2 :10.000 Euro.
Tarife agjensie 1% per bleresin.

Kontakt:

Cel. : 0694030502