kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 11.1-Oferte! Sistem kamerash&alarmi wireless per shtepi dhe dyqane 99€; RUTER WIRELESS 4PORTA-17.9 €,e te tjera

  OFERTE Speciale. Sistem Komplet 4kamerash + DVR me rregjistrim deri ne 2muaj non-stop kamera nate dhe dite 700TvLine - 179 Euro

  1)Vetem Paketa DVR OFERTE SPECIALE per 4 kamera = 49 Euro

  2)2)Sistem alarmi GSM me 2 sensore dyersh, dritaresh,2 sensor levizje,1 sensor tymi, mundesi shtimi sensoresh. Telefonate automatike drejt 4numrave ne rast alarmi. Totalisht lidhje wireless
  =105 Euro
  2.1- Sistem alarmi me 7 sensore dyersh, dritaresh, sensor levizje,Telefonate automatike drejt 4numrave ne rast alarmi. Totalisht lidhje wireless
  =155 Euro

  3)RUTER WIRELESS TPLINK ADSL2 me 4porta
  PER ALBTELEKOM DHE ABISNET = 22.9 EURO

  4) Sistem Vezhgimi dhe kontrolli DVR me 4 dhe 8 kamera 149€ dhe 179€ me hdd te brendshem 500Gb
  5) USB flash drive ORIGJINALE me 6 muaj garanci: 8gb-890 leke.
  6) Kamera vezghimi, Dite dhe Nate - vetem per 20 € copa
  7) kamera pergjimi e shume artikuj te tjere te gjitha ardhur nga USA.
  Marim porosi dhe per artikuj te vecante apo laptop.
  JU MIRPRESIM

  USA LAPTOP SHOP
  069-204-01-41
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sisteme dvr.jpg
S: 982
Madhesia: 24.5 KB  
  Faqja ne web: www.usalaptopshop.com
  Dyqani Tirane USA LAPTOP SHOP : Tel: 04 22 37037; Cel 069-204-01-41
  Rr.Siri Kodra -perbri shkolles Siri Kodra;ose perballe HOTEL Alpin
  ...........................................
  Primary : usalaptopshop@gmail.com
  Apliko Tani, Kliko Ketu