Zona/Rruga : Rruga Rapo Hekali

SHITET VILE 3 KATESHE TEK KODRA E DIELLIT

Shitet vile 3 kateshe me nje siperfaqe ndertimi 343 m2,dhe siperfaqe trualli 275 m2. Vila 3 kateshe ndodhet ne nje vend te gjelberuar, oaz qetesie dhe relaksi.
Kati i 1 me 126 m2, ka 2 dhoma gjumi, kuzhine vecmas, salle ndenje, 2 tualete , dhe siperfaqe obori para 150 m2 e gjelberuar.
Kati i 2 ka perseri 126 m2, 1 dhome gjumi, salle ndenje dhe guzhin bashk koridor e banjo + verand te madhe..
Kati i 3 eshte 91 m2 ka 2 dhoma gjumi, salle ndenje dhe verande. Vila eshte e pershtatshme per banim dhe biznese.
Ndertimi i saj eshte bere edhe per variantin qe mund te banojne 2 familje sepse ka 2 hyrje indipendente por me pak investime duke shfrytezuar pjesen e terrenit mund te ndertohet posht edhe nje parkime per 6 makina. Vila ndodhet ne krye te rruges Rapo Hekali ( Kodra e Djellit)
VILA 3 KARESHE SHITET VETEM PER 350.000 EURO. Nxitoni!

Per me shum informacjon kliko linkun:http://www.merlinimobiliare.comCel. : 003555 684044520