Zona/Rruga : TEG

Apartament me qira, tek kompleksi i vilave, SECRET GARDEN RESIDENCE, prane TEG.

Apartamenti eshte i tipit 2+1+BLK ,Kati 2, Sip totale eshte 104 m².

-Organizimi :Ambient ndenjie+ gatim,2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

-Orientim: lindje-perėndim.Super I investuar,kubaturė e rregullt.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, hidrosanitare incaso, me oxhak, kondicionere multisplit.

Apartamenti posedon dhe nje garazh, ne katin -1.

Cmimi :1.200 Euro /Muaj.Kontakt:

Cel. : 0694030502