Pizeri "La Loggetta" kerkon te punesoje Kamarier.

Kerkohet


1)Te kete njohuri te gjuhes Angleze dhe Italiane
2)Eksperience te pakten 2 vjecare ne kete fushe

Adresa:Vesa Center,prane librit universitar,ne ish bllok
Email:artel@abcmail.al
Cel:0674000888


Cel. : 0674000888
+Apliko