Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK ISH EKSPOZITA.

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2 tek gjykata e shkalles pare ( ish ekspozita) . Apartamenti eshte i perbere nga nje dhom gjumi, nje dhom ndenje bashke me guzhinen , nje tualet dhe nje ballkon.
Apartamenti ka orjentimin Veri- Perendim , me ndricim te bollshem. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Shitet per 1.100 Euro per m2.
CMIMI I SHITJES 73.700EURO.

Per me shum informacjon kliko linkun:http://www.merlinimobiliare.com

Tel: 00355 684044520.