Zona/Rruga : Garda pranė Presidencės

Jepet me qera aparament 4+1, pranė Presidencės, sipėrfaqja totale 119 m², kati 4, pallat ekzistues, e mobiluar nė total, e shtruar me parket, sallon, kėnd gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualet, 1 ballkon. E pėrshtatshme dhe pėr hostel.Jepet me qera 800 Euro
https://isea.al/property/apartament-41-bulevardi-deshmoret-e-kombit-ap403133/

Cel. : 0682990995