Zona/Rruga : Rruga Rrapo Hekali

Jepet me qera dyqan nė rrugėn Rrapo Hekali pranė Kristal Center. Dyqani ndodhet buzė rrugės nė katin zero dhe ka njė sipėrfaqe totale prej 42 m2. Dyqani ofron njė mundėsi tė mirė investimi pasi ėshtė i pozicionuar nė njė lokacion mjaft tė favorshėm. Pėr informacione mė tė detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!


https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-dyqan-rruga-rrapo-hekali-tirane/

ID: 31995

Cel. : 0696510000