Shitet Apartament 1+1 Tek Square 21, Rruga e Kavajes ne katin e 8-te te nje pallati ne ndertim ne nje nga Komplekset me te kerkuara. Apartamenti ndodhet ne fazen e dyte dhe behet i banueshem ne Dhjetor. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet, ballkon. Per me shume informacion kontakto ne numrin e telefonit +355675088801

Cel. : 0675088801