Zona/Rruga : Fresku

Shitet Apartament ne zonen e Freskut 2+1,sip totale 83.5 m2.

Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkon.

Ndodhet ne katin 5,i parafundit i objektit. Punime gipsi, investime shtese nga vet pronari, orientim lindje.

Si rezidence eshte plotesisht e banuar, dhe ka te gjitha sherbimet e nevojshme ne afersi urban, farmaci, furre buke, bar kafe etj.

Cmimi: 47.500 Euro.

Ne Proces hipotekimi!Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502