Zona/Rruga : Kodra e Diellit

Apartamenti panoramik ndodhet ne katin e 3 te Rezidences Kodra e Diellit 2, me nje siperfaqe totale prej 157 m2.

Eshte i mire organizuar me nje ambjent te bollshem, sallon ndenje ,sallon ngrenie , 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande te bollshme personale.

Apartamenti ndodhet brenda kompleksit rezidencial ka parkime te shumta si dhe roje private 24 h.

Punime teper cilesore ne objekt ne cdo pjese te apartamentit.

Cmimi sipas kerkeses.
Kontakt:

Cel. : 0694030502