Zona/Rruga : Rruga e Durresit

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit prane rruges se Ambasadave tek Mozaiku i Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 63 m2 dhe organizohet ne nje ambjent ndenje, ambjentin e gatimit te vecuar, dhomen matrimoniale dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, duke ofruar keshtu facilitete te shumta ne levizje, por dhe qetesi njekohesisht. Orientimi eshte lindje, gje qe mundeson drite natyrale gjate gjithe dites.

Per me teper detaje ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni

Cel. : 0692900010