Zona/Rruga : Pallatet Agimi

Apartamenti gjendet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ne nje lokacion perfekt sic jane Pllatet Agimi, ne rrugicen e "Farmacise Greke".
Siperfaqa eshte 170 m2, nje mundesi e shkelqyer per banim, por pse jo dhe per investim. Ne siperfaqe perfshihen 4 dhoma gjumi, 2 dhoma ndjenje dhe 2 tualete. Apartamenti ka nje holl te bollshem qe ben ndarjen e 2 ambjenteve te medha. Mund te shnderrohet dhe ne dy apartamente. Apartamenti ka nevoje per rikonstruksion te plote.
E rendesishme te theksohet se eshte nje zone e cila po merr gjithnje e me shume perparesi jo vetem per qera banimi ose zyrash por dhe per hoteleri ditore ose jo.

Cel. : 0672937600