Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

Shitet apartament 1+1, tek Ambasador 1, rruga Themistokli Germenji, kati 10. Siperfaqe e brendshme 73 m2, me hapesira te perbashketa 83 m2. Orientimi lindje, me pamje nga Rezidenca Italiane dhe Ambasada Amerikane. I investuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore me pajisje elektroshtepiake te markave me te mira ne treg. Disponon certifikate pronesie.
Per me shume informacion apo per te vizituar pronen, ju lutem na kontaktoni.

Cel. : 0692900010