Zona/Rruga : MAGNET

Kompleksi Magnet tek 21 Dhjetori, pallatet e firmes Kontakt,shitet Apartament 2+1+2 tualete.

Sip totale eshte 120 m2, punime shume cilesore, planimetri shume e rregullt.

Organizimi :Ambjent gatimi+ salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone, depo.

Apartament i larte 3.5 mt,pjeserisht i mobiluar,me ashensor cilesor.

Zone e rrethuar me gjelberim, hapesira te qeta,plot drite. Drejtimi veri-jug-perendim.

Izolim TERMIK me lesh guri nga firma e ndertimit.

Izolim AKUSTIK me lesh dhe kapote nga vete pronari vaske me hidromasazh.

Ballkonet shohin Liqenin Artificial dhe Krujen, kuzhine e kompletuar, banak e mur kuarci(quartz) cilesi I,lavastovigle SMEG,

furre, pianure, aspirator filter karboni; dollap dhome, banjosh e depo druri; kolltuke e divane druri.


Cmimi:130.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel. : 0694030502