Albacall

728 ARTIGUM infermire Gjermani

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Full Stack Laravel Developer


  KĖRKOHET FULL STACK LARAVEL DEVELOPER!

  Kandidati ideal duhet:
  - Tė ketė aftėsi tė mira nė zhvillimin e website dhe sistemeve nėpėrmjet framework Laravel
  - Tė ketė njohuri tė mira nė HTML, CSS, Javascript
  - Tė ketė eksperiencė tė mėparshme nė fushė
  - Tė ketė disponibilitet full-time (8 orė) nga e hėna nė tė premte
  - Tė jetė i motivuar dhe vizionar

  Ofrohet:
  - Pagė e kėnaqshme dhe konkurruese nė treg
  - Ambiente pune mjaft komode
  - Kontrat
  ė e rregullt pune sipas legjislacionit shqiptar

  APLIKONI DUKE DĖRGUAR CV TUAJ NĖ:

  0676538358 (
  whatsapp)
  recruiting@arkevodesign.com / mgr.humanresource.general@gmail.com


  +Apliko


  Rr. Elbasanit, prapa stadiumit Qemal Stafa
  Apliko! | mgr.humanresource.general@gmail.com | 0676538358