Zona/Rruga : prane Concord

Tek 5 Maji shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95.6 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati ne ndertim 8-katesh me ashensore.

Organizohet ne nje koridor te bollshem, ambienti i ndenjes dhe i gatimit, 2 dhoma gjumi me kubature te rregullt, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte ne proces ndertimi dhe per 6 muaj- 1 vit perfundon .

Apartamenti ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites per shkak te orientimit nga Jug-Perendim.

Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesite dhe te gjitha facilitetet e nevojshme si supermarkete, shkolla, kopshte, linje urbani etj per nje jete sa me komode.

Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Cmimi: 71.600 Euro.

Ne faze suvatimi.
Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502