Zona/Rruga : Rezidenca Kodra e Diellit 2

Apartamenti i Sapo Listuar, ėshtė i pozicionuar nė njė zonė Elitare, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2.
Rezidenca Kodra e Diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme.
Ndėr Ndërtimet më cilësore në Tiranë, në ajër të pastër, qetësi, gjelbërim, parqe, larmi shërbimesh si dhe siguri absolute .
•KATI I 1 BANIM
•SIPėRFAQE: 65,5 M2
• Verandė


Organizimi:
• Salloni i Ndenjes
• Ambjenti i Gatimit
• 2 dhoma gjumi
• 1 Tualet


Investimi:
• Mobilim I Ri
• I shtruar me Parket
• Sistem Kondicionimi
Pėr njė Vizitė nė Pronė na Kontaktoni!
Cel. : +355697863654