Ngjyra.....: e kuqe

Shes Harley Davidson Sportster, prodhim i vitit 2002. Motorri ka dokumentacion te rregullt si dhe ka shume pjese extra (jashte serie).
Ka dhe shalen teke, mbajtese cante prapa dhe aksesore te tjere rezerve.

Cmimi eshte 5,000 euro pak i negociueshem.


Cel. : 0692054876