Zona/Rruga : Rruga Durresit

Rruga e Durresit, pran Shpresa-Al, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 84 m2 me Hipotek, kati 5 ( jo i fundit), pallat egzistues i rikonstruktuar totalisht. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner, shitet si ne foto. Orientimi me Diell.


Shitet 90 000 Euro