Zona/Rruga : Rruga Dibres

Rruga e Dibres, afer Fakultetit te Mjeksise, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 83m3, kati4 me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje,ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti, koridori dhe ballkoni. Orientimi me Diell
Jepet me qira 30000 Leke


Cel. : 0692726475