Zona/Rruga : Rruga Irfan Tomini

Rruga Irfan Tomini, ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 57 m2, kati 3 ne pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti orgonizohet nga soxhorno, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Orientimi me Diell
Shitet 58 000 Euro


Cel. : 0692726475