Zona/Rruga : Rruga Durresit

Rruga e Durresit, afer ish ambasades Jugosllave, shitet Apartament 1+1 me kuzhine me vete, siperfaqe 60m2, kati 3 ne pallat egzistues, pjeserisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, kuzhina, koridori dhe tualeti. Mundesi shume e mire per investim. Orientimi nga Jugu.
Shitet 75000 Euro


Cel. : 0692726475