Zona/Rruga : Laprak

Rruga Pandi Dardha, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 160 m2, kati 10 me ashensor, apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, tualet, Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientim me Diell
Jepet me qera 300 Euro


Cel. : 0692726475