Zona/Rruga : Fresku

Kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis Freskut dhe Shkozes.

Siperfaqe banimi: 71 m2, ndodhet ne katin 2 te objektit,orientimi: jug-perendim

Organizohet ne: Ambient ndenjie+ gatim,1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

Komoditet maksimal,cilesi ndertimi e larte. Objekt me strukture betonarme.

Veshja e jashtme e fasades te objektit eshte me sistem kapot dhe suvatim grafiato, termoizolim me lesh guri, dersa katet e sherbimit me tulla dekorative dhe material termoizolues.

Zona ka marr nje zhvillim te menjehershem me zgjerimin e Unazes se Madhe ne qytetin e Tiranes.


Cmimi:42.000 Eur

Ne faze suvatimi.Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502