Zona/Rruga : Selvia

Shitet Ambient komercial, ndodhet prane Selvise ne katin 0 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Ambjenti ka hapesira te bollshme dhe mundesi te shumta shfrytezimi ,gje qe e mundeson pozicioni gjeografik qe ka.

Ambjenti ka fasade xhami dhe nje siperfaqe totale prej 344.5 m2.


Cmimi:450.000 Euro.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502