Zona/Rruga : Unaza Re

Shitet Apartament 2+1 nė njė nga komplekset me punime cilėsore nė qytet, Unaza e Re .

Sipėrfaqe totale eshte 116 m2, orientim Jug-lindje.

Apartamenti disponon: salloni ndenjes+ gatim, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe verande te bollshme.

Me lulishte mes pallatit per banoret e saj.

Kubaturė e rregullt, punime cilėsore, fasade me kapote ,dopio xham me mbyllje hermetike, ashensor modern etj.

Ēmimi: 92.500 Euro.

Ne faze suvatimi!


Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502