Zona/Rruga : Fresku

Shitet Apartament 2+1 i pozicionuar tek rruga e Teleferikut, zona e Freskut.

Sip totale eshte 117 M2, kati 3 i banimit,me ashensor.

Organizimi : Salloni i ndenjes 32 m2 ,ambienti i gatimit,2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon me pamje nga oborri i kompleksit.

Orientim eshte Jug-Lindje-Perendim.

E kompletuar ne gjendje perfekte.

Cmimi: 80.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502