Zona/Rruga : Selvia

Prane zones se Selvise jepet me qira ambjent komercial i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesesh. Siperfaqe e brendshme 90 m2 neto e ndare ne duplex ku 20 m2 eshte pjesa e siperme. Lartesi 4 m dhe diponon 1 tualet. Ambjenti ka fasade te madhe xhami. Preferohen biznese afatgjate, aktualisht eshte e dhene me Qira dhe lirohet ne date 30 nentor. Per me teper informacion na kontaktoni!

Cel. : 0695871665