Zona/Rruga : Sheshi Skenderbej

Apartament duplex me qera ne Qender te Tiranes .
Pozicionohet ne katin e 6 te nje ndertese te re.
Me nje siperfaqe 150 m2 i organizuar ne forme dupleksi ne 2 kate perfshin : -kati pare, ne hyrje ka nje korridor qe te drejton ne sallon, ambjent gatimi dhe ngrenie i vecuar, ballkon ne forme verande me pamje nga Rruga e Kavajes dhe tualet .
–kati dyte ,ka 2 dhoma gjumi nje prej te cilave me ballkon me pamje nga qendra dhe rruga e Kavajes, tualet dhe ambjent I vecante si garderobe. Ngrohje ftohje me kondicionere.Ne ambjentin e brendshem jane kryer punime gipsi. Spikat motive I mobilimit me dru ,duke I dhene nje stil te vecante e ambjent te ngrohte apartamentit .Eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme. Ofrohet e mobiluar .
Apartamenti ka drejtim nga jugu. Ndricohet gjate gjithe dites me drite natyrale. Ofrohet per banim.
Me nje pozicion ideal ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode .Ne zemer te kryeqytetit, prane te gjitha faciliteteve dhe pikave kyce, e me nje pamje te mrekullueshme nga qendra e Tiranes. Ofron akses te menjehershem ne rrugen e Kavajes, qendren , rrugen e Durresit. Mundesi parkimi ne zonen perreth pallatit.
Mirembajtje , administrim , sigurim 24h.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Cel. : 0672937600