Zona/Rruga : Kastrati

Shitet Apartament ne nje kompleks rezidencial tek Unaza e re.

Sip e apartamentit eshte 111.5 m2, perbehet ambjent gatimi, salle ngrenie+ ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone,1 banjo, kati 7 banimit, orientim jug-perendim.

E vecanta e ndėrtimit qė ofron ky kompleks rezidencial qėndron nė projektimin e hapasirave optimal tė banimit.

Termoizolim me fasadė te ventiluar dhe vetrata termike, sistem chiller, hidrosanitare inkaso, triple xham me mbyllje hermetike.

Ashensor 10 vendėsh. Instalimet hidraulike dhe elektrike janė tė gjitha me material importi italiane, tė certifikuara.

Cmimi: 100.000 Euro.

Ne faze suvatimi.


Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502