Zona/Rruga : Ambasada Amerikane

Shitet Apartament prane Liceut Artistik, perballe Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Ai ka nje siperfaqe prej 144.84 m2. Apartamenti perbehet nga 1 sallon, kuzhina, 3 dhoma , 2 tualete dhe 1 ballkon.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Cel. : 0672937600