Zona/Rruga : Ambasada Amerikane

Apartamenti ndodhet prane Liceut Artistik perball Ambasades Amerikane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 128.98 m2. Ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Apartamenti eshte i perbere nga 1 sallon, kuzhina, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Cel. : 0672937600