Zona/Rruga : Ambasada Amerikane

Apartament per shitje prane Liceut Artistik , perballe Ambasades Amerikane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113.4 m2. Ndodhet ne nje pallate te ri te sapo perfunduar . Apartamenti perbehet nga 1 sallon, kuzhina, 1 dhome gjumi ,2 ballkone dhe 1 tualet.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Cel. : 0672937600