Zona/Rruga : Unaza e Re

Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen me te re ne zonen e Unazes se Re.

Rezidenca eshte e konceptuar ne module 4-5 dhe 6 kateshe.

Sip totale eshte 98 m2. Eshte i organizuar ne sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 banjo,1 ballkon dhe depo.

Orientimi eshte nga Perendimi dhe kubatura perfekte.

Cmimi: 68.000 Euro
Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502