Zona/Rruga : TEG

Shitet Vile 3 kateshe ne zonen e Mjull-Bathore ,ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te mbushur me ajer te paster. Ka nje hapesire banimi prej 395 m2 dhe trualli 650 m2. Eshte e shperndare ne 3 kate ku:

-Kati i pare ka nje dhome te madhe ndenje te pajisur me dritare te medha dhe me nje oxhak funksional, kuzhina e vecuar dhe me zone ngrenie me vete te aksesushme edhe nga oborri, korridor dhe tualet.

-Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi ku ajo matrimoniale eshte e pajisur me tualet dhe garderobe, korridor dhe tualet.

-Kati i trete ka dhome gjumi, studio, lavanderi dhe nje verande te madhe prej 30 m2.

Vila ofrohet teresisht e mobiluar ne menyre moderne dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. E gjithe shtepia eshte e shtruar me parket te nje cilesie te larte.

Shtepia eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale per shkak te orientimit te saj, eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje- ftohje.

Gjithashtu eshte e pajisur me termo izolim per kursimin e energjise. Ofrohet parkim per dy makina dhe nje dhome lojrash/palester.

Vila ka shtrirjen e tubave per pishine. Vila eshte e pajisur me sistem alarmi dhe ofron uje/drita 24 h, WIFI.

Eshte shume lehte e aksesushme ne zonen e Saukut, autostraden Tirane- Elbasan dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Cmimi : 325.000 Euro. Me hipoteke!


Kontakt:

Cel. : 0694030502