Zona/Rruga : Ish Profarma


Shitet Apartament tipit 2+1 sapo kalon Sheshin Shtraus, tek Ish Profarma.

Sip totale eshte 113 m²,orientimi nga dielli,Kati 3 ne objekt.

Organizimi : Sallon+gatim, 2 dhome gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Punime super cilesore: Sistem kapote e ventiluar, sistem ngrohje ftohje, dritare doppio xham, ashensor.


Cmimi : 101.000 Euro.

Aktualisht ne faze karabina!


Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502