Zona/Rruga : Oxhaku

Sapo kalon Sheshin Shtraus, tek Ish Profarma shitet Apartament i tipit 2+1.

Sip totale eshte 123 m², orientimi nga dielli,Kati 5 ne objekt.

Organizimi : Sallon+gatim, 2 dhome gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Punime super cilesore: Sistem kapote e ventiluar, sistem ngrohje ftohje, dritare doppio xham, ashensor.


Cmimi : 110.500 Euro.

Aktualisht ne faze karabina!


Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502