Zona/Rruga : Unaza e re

Apartamenti, ndodhet ne nje prej komplekseve, me punime me cilesore ne qytet, Green City ne Unaza e Re.

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 71.3 m2 kati i 2 banimit.

Perbehet nga sallon + gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

E vecanta e ndertimit qe ofron ky kompleks residencial, qendron ne projektimin e hapesirave optimal te banimit, te kuruara me estetikisht me kubature te regullt,

te gjitha shkallet e kompleksit jane me ndricim natyral, me orientim Jug-Lindje, ndertuar ne nje nga komplekset me cilesor,

me lulishte dhe me pishina, ndodhet ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes.

Cmim : 57.200 Euro.Tarife agjensie 1% per bleresin.


Kontakt:

Cel. : 0694030502